Podsumowanie tygodnia

week 1/2022

news
podsumowanie tygodnia
angielski
artykuł
TED talk
idiom
legal
business

Kochani zapraszam na pierwsze w tym roku podsumowanie tygodnia 🍾🥂🎉

MONDAY

Wraz z nadejściem nowego roku wielu z nas układa nowe postanowienia. Ale wiecie, jak to często jest: wyznaczasz sobie cel i zaczynasz intensywnie. Potem motywacja powoli się wyczerpuje i wkradają się uczucia frustracji i wstydu. Czy zawsze musi tak być? Zapraszam na dzisiejszy TED talk, w którym Socjolog Christine Carter podzieli się z Wami prostym trikiem, aby zmienić swój sposób myślenia i utrzymać cię na dobrej drodze do osiągnięcia swoich największych ambicji. Polecam 😊

TUESDAY

Pozostając w temacie postanowień noworocznych, dziś zapraszam na krótki artykuł, w którym Jory MacKay opowiada jak poprawić swoją produktywność wprowadzając dobre nawyki i rytuały.

WEDNESDAY

W tym tygodniu w sekcji biznes zapraszam na podcast na temat nierówności społecznych, ich błędnym postrzeganiu oraz konsekwencjach tego stanu rzeczy dla ludzkości oraz gospodarki.

FRIDAY

W tym tygodniu w prawniczym piątku polecam krótki artykuł, w którym Hannah Beier przygląda się biurom kancelarii prawnych. Czy przy pracy w biurze maksymalnie 3 dni w tygodniu komfortowo urządzone, a często nawet luksusowe przestrzenie to nadal wartość dodana czy już marnotrawstwo? Sprawdźcie sami!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i dużo wytrwałości w nowych postanowieniach 😎

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s