BLUE FLOWER ACADEMY ma już 10 lat!

Dziś mija 10 lat odkąd powstało BLUE FLOWER ACADEMY. 🎂🥂🎉


Kiedy zaczynałam z własną działalnością gospodarczą, informacji o tym jak prowadzić własną firmę, w szczególności w branży edukacyjnej było niewiele. 🧐


Były to czasy dorywczych zajęć u korepetytora, prowadzonych gdzieś w kącie przy kuchennym stole. 🤯
Widziałam jak nieefektywny jest ten system i jak mało korzyści przynosi taka nauka. Chciałam zaoferować moim Słuchaczom coś więcej.


Początki nie były łatwe, ale z czasem wypracowałam sobie własne rozwiązania. Niektóre z nich się sprawdziły (jak np. regulamin), inne nie koniecznie (np. praca lub odrabianie zajęć w weekendy).


Wiele rzeczy też mnie zaskoczyło. Np to że wielu z Was chce kontynuować naukę ze mną przez tak długi czas. Byłam nastawiona raczej na roczną, maksymalnie dwuletnią intensywną współpracę. A tymczasem średni czas pracy z jedną osobą to 5-6 lat!


I tu specjalne podziękowania dla Edyty, Hani i Agnieszki, które są ze mną prawie od początku ❤🙏 Ja także dużo się od Was nauczyłam, o sobie i o swojej pracy, dzięki Wam rozwinęłam skrzydła.


Dziękuję Wam wszystkim Kochani, byłym i obecnym Słuchaczom i Słuchaczkom, nawet tym, z którymi pracowałam bardzo krótko, bo los chciał inaczej.
To dzięki Wam jestem dziś w tym wspaniałym miejscu w życiu! 😚

Dziś niestety świętuję z łóżka 🤒🤧 Ale mam nadzieję, że do poniedziałku odzyskam głos i ruszymy z kopyta z nowym tygodniem! 😏

Do zobaczenia 🙋‍♀️