Podsumowanie miesiąca

month 2/2023

Motywem przewodnim podsumowania lutego będzie tradycyjnie – miłość. Najczęściej myślimy o miłości w wymiarze romantycznym, ale to uczucie może odnosić się również do innych aspektów naszego życia, takich jak zainteresowania, pasje, praca, sport, itp. Zapraszam na podsumowanie lutego, w którym spojrzymy na miłość z różnych stron. 💐💕😻

VIDEO

Zacznijmy od zdefiniowania czym w ogóle jest miłość. W tym miesiącu proponuję TED Talk, Shannon Odell odkrywa, co dzieje się w twoim mózgu, kiedy się zakochujesz, jak reaguje na związek, a jak na rozstanie.

Polecam!

ARTICLE

Jako kontynuację tematu, proponuję artykuł, w którym przyglądamy się nauce stojącej za romansem, od substancji chemicznych w mózgu, które sprawiają, że się zauroczymy, po to, jak poznać, że spotkało się „tego jedynego”.

Zapraszam!

BUSINESS NEWS

W tym miesiącu w sekcji biznes zapraszam na artykuł dedykowany wszystkim, którzy chcieliby na nowo odzyskać radość z wykonywanej pracy, a może nawet „zakochać się w niej na nowo”? 😉 Proste i jasne wskazówki, szybka i przyjemna lektura.

IDIOM OF THE MONTH

W tym miesiącu przedstawiam idiom:

love (someone or something) to bits to adore or be obsessed with someone or something, czyli bardzo lubić kogoś lub coś.

Na przykład:

I love you to bits, sweetie. Happy Anniversary.

lub

I must say, I love this new camera to bits!

W lutym w sekcji prawnej zapraszam na krótki artykuł, w którym znajdziecie kilka faktów na temat małżeństw jednopłciowych i ich statusu prawnego w różnych krajach.

Zapraszam😊

Dziękuję Wam za ten miesiąc, do zobaczenia z nowymi tematami w marcu. 😀👋

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s