Ucz się ze mną

Jeżeli potrzebujesz pomocy w pokonaniu bariery językowej, myślisz o podniesieniu własnych kwalifikacji lub po prostu chcesz zrobić coś dla siebie, to zapraszam Cię do zapoznania się z aktualną ofertą moich zajęć:

tryb standardowy
1 raz w tygodniu 60min
cena 150zł za zajęcia
tryb intensywny	
2 razy w tygodniu 60min
cena 140zł za zajęcia
tryb specjalny 
częstotliwość i cena
ustalane indywidualnie

tryb standardowy

Sprawdzi się jeśli planujesz naukę przez dłuższy okres, nie masz presji czasu ani nie przygotowujesz się do egzaminu ani np. zmiany pracy.

tryb intensywny

Dedykowany jest osobom, które planują zrealizować konkretny cel w określonym czasie np. zdać certyfikat językowy, wyjeżdżają na kontrakt do innego kraju lub chcą w krótkim czasie podnieść umiejętności.

tryb specjalny

Nauka w tym trybie obejmuje zajęcia od 3 do 5 razy w tygodniu. Jest to tryb wycelowany w konkretne zagadnienie nad którym chcesz pracować. Jeśli np. zależy Ci na szybkim przygotowaniu do prezentacji biznesowej, poprawie wymowy podczas odczytu wykładu czy przełamaniu bariery językowej, ten tryb jest dla Ciebie!

Moje zajęcia:

  • Dopasowane są do Twoich potrzeb po to, aby zrealizować wybrany przez Ciebie cel, który chcesz osiągnąć.
  • Bazują na materiałach autentycznych oraz wybranych materiałach z renomowanych podręczników, które stymulują kreatywność, zachęcają do rozmowy oraz przedstawiają użyteczne słownictwo czy gramatykę w interesujący sposób.
  • Ograniczają się tylko do tego, co jest Ci potrzebne i nie marnują czasu na tematy, które Cię nie interesują lub nie są związane z celem, do którego dążysz.
  • Stawiają na komunikację, więc skupiają się nie tylko na poznawaniu języka, ale również na używaniu go w praktyce i utrwalaniu zdobytej wiedzy.
  • Kończą się krótkim podsumowaniem z uwzględnieniem najczęściej popełnianych błędów  oraz zadaniem domowym, które dodatkowo pomoże Ci szlifować materiał poznany podczas lekcji. Jest to przedłużenie naszych zajęć, dzięki któremu pozostajesz w kontakcie z językiem nawet, gdy nie ma mnie obok Ciebie. Praca w domu, czy to z typowym zadaniem domowym czy własna inicjatywa w postaci np. czytania artykułów czy słuchania podcastów, to nieodzowna część całego kursu, która jest absolutnie kluczowa do tego, aby osiągnąć cel.

Zapraszam na konsultację wstępną podczas której oceniam Twój poziom oraz omawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania związane z nauką języka.

Konsultacja wstępna zawiera:

  • ocenę poziomu kluczowych kompetencji językowych (rozumienie ze słuchu oraz mówienie ze szczególnym uwzględnieniem wymowy)
  • wyszczególnienie obszarów wymagających poprawy oraz najczęstszych błędów
  • pomoc w ustaleniu celów językowych i ułożeniu planu nauki
  • pomoc w doborze odpowiednich materiałów i narzędzi do nauki
  • pisemny feedback po zakończeniu zajęć obejmujący wszystkie powyższe punkty

Konsultacja trwa 60 minut i kosztuje 100zł. Obecnie zajęcia odbywają się stacjonarnie lub online (na platformach Zoom oraz Skype) w zależności od Twoich preferencji.